Print, design og web

+47 4000 9900 post@skipnes.no

Etiketter og emballasje

+47 4000 5275 etikett@skipnes.no

Velg område først for å se ansatte

Tore Slettahjell

Plassjef

tore.slettahjell@skipnes.no

920 83 500

Aage Skar

Leder salg og marked

aage.skar@skipnes.no

982 59 224

Frode Hagen

Markedsrådgiver

frode.hagen@skipnes.no

926 03 868

Isak Erling Stene

Markedsrådgiver

isak.stene@skipnes.no

920 90 393

André Green

Prosjektleder / Mediegrafiker

andre.green@skipnes.no

982 59 223

Kjell Monsen

Kundekonsulent / Prosjektleder

kjell.monsen@skipnes.no

982 59 227

Christine Sørslett

Kundekonsulent / Prosjektleder

christine.sorslett@skipnes.no

982 59 234

John Olav Leinan

Produksjonsleder

john.olav.leinan@skipnes.no

913 12 939

Marit Andersen

Prosjektleder / mediegrafiker

marit.andersen@skipnes.no

982 59 241

Marianne Williamsen

Grafisk designer

marianne.williamsen@skipnes.no

982 59 239

Alfhild Borgen

Grafisk formgiver

alfhild.borgen@skipnes.no

982 59 238

Julia Lindseth

Mediegrafiker

julia.lindseth@skipnes.no

982 59 232

Joar Sanderud

Konsulent IKT / Web

joar.sanderud@Skipnes.no

982 59 225

Geir Hagen

Daglig leder

geir.hagen@skipnes.no

920 90 384

Thor Tviberg

Salgssjef midt/nord

thor.tviberg@skipnes.no

920 90 381

Joachim Valle Hansen

Salgssjef sør

joachim.hansen@skipnes.no

469 38 089

Torkil Talmo

Account Manager nord

torkil.talmo@skipnes.no

400 48 812

Sondre Gangås

Account Manager sør

sondre.gangas@skipnes.no

990 14 960

Anne Bygdås

Kunderådgiver

anne.bygdaas@skipnes.no

982 59 203

Vibeke Johnsen

Kunderådgiver

vibeke.johnsen@skipnes.no

982 59 204

Tom Henrik Forsberg

Leder salg og marked

tom.henrik.forsberg@skipnes.no

480 61 540